Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Rodinné domy a novostavby domů v Rohatci

Nové bydlení v Rohatci

Výstavbu 19 rodinných domů v Rohatci (okres Hodonín)

Filosofie projektu byla koncipována s ohledem na klidný charakter lokality, čímž vzniklo moderní prostředí nového životního stylu.

PRODÁNO!

O projektu

V obci Rohatec (okres Hodonín) realizujeme výstavbu 19 rodinných domů - 11 domů samostatně stojících a 8 domů v řadové zástavbě. Vyberte si některý z naší nabídky.
Filosofie projektu byla koncipována s ohledem na klidný charakter lokality, čímž vzniklo moderní prostředí nového životního stylu.

Váš zájem o dům zaregistrujeme v sídle společnosti. Informujte se co nejdříve, zbývají poslední domy k prodeji!!!

Rádi Vám poradíme a navrhneme nejvhodnější způsob financování.

Obec Rohatec se stává atraktivní lokalitou - nové bydlení 4 km od Hodonína. Pravidelné autobusové spojení do Hodonína. Krásná okolní krajina, bohatá na rozmanité druhy lesů, přitahuje houbaře a výletníky. Obecní kostel pochází z roku 1912, přehlédnout nelze kapličky zdobené malovanými slováckými dekory. Rohatec leží na okraji vinařské slovácké oblasti a pěstování vína zde má dlouholetou tradici, kolem obce je rozseto mnoho vinic. Každé jaro se tu také koná v dubnu tradiční košt vína, na který se sjíždí vinaři z celého okolí. Na svátek sv. Bartoloměje, 24.srpna, se v Rohatci slaví tradiční slovácké hody.

Lokalita

Galerie

Podívejte se na naše 3D vizualizace...

Jak probíhá výstavba...