Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Stavební firma, betonárka Hodonín Dolní Bojanovice

Skupina firem FCC má dlouholetou tradici a historii, s působností především na okresech Hodonín, Břeclav a okolí. Nicméně naše služby a produkty mají dosah prakticky do celé České republiky, na Slovensko, ale i do Rakouska. Sídlo společností FCC, kanceláře i výrobu najdete v Dolních Bojanovicích. je rozdělena na několik dceřinných společností.

Betonové ploty

Hlavní naší aktivitou je výroba a prodej kvalitních betových plotů prostřednictvím naší dceřinné společnosti FCC BETON s.r.o. Dnes se řadíme mezi největší výrobce betonových plotů v ČR. Samozřejmostí je vysoká kvalita a pevnost betonových plotů. Do všech betonových prvků plotů vkládáme svařené rošty z hřebínkové oceli, vyrobené dle požadavků ČSN. Spolupracujeme s největším dodavatelem betonových směsí na českém trhu (držitelem certifikátu ISO ). Betonové ploty vyrobíme, dopravíme a namontujeme.

Garantujeme Vám nejnižší cenu za montáž a dopravu! Absolutní novinkou je výroba exklusivních betonových plotů unikátních technologií, díky které jsme docílili hladkého povrchu bez pórů.

Stavební činnost

Další dceřinnou společností je FCC STAV s.r.o., ta se zabývá výstavbou rodinných a bytových domů, provádí zemní práce těžkou mechanizací a provozuje automobilovou dopravu nad 3,5t. Firma FCC STAV s.r.o. zaměstnává více než 40 pracovníků a neustále se rozvíjí. Pracujeme s nejmodernější technikou a investujeme do zvyšování kvalifikace pracovníků.