Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Betonové ploty vyrábíme, prodáváme a montujeme

Betonové ploty prodáváme a montujeme po CELé ČR

Využijte online kalkulačky a spočítejte si předběžnou cenu betonového plotu. ONLINE KALKULAČKA

Betonové ploty STANDARD

betonový plot
standardní provedení

Betonové ploty EXCLUSIV

betonový plot
téměř dokonale hladký povrch

Výhody našich betonových plotů proti konkurenci

 

Novinkou a chloubou naší společnosti je výroba exklusivních betonových plotů unikátních technologií, díky které jsme docílili hladkého povrchu téměř bez pórů. Tím jsme se stali jedinými výrobci exklusivních betonových plotů.

Naše betonové ploty jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě a pevnosti. Samozřejmostí u našich betonových plotů je materiál podložený certifikátem ISO a vyráběn dle ČSN. Vyrábíme velkou škálu betonových plotů, které je možné kombinovat dle Vašeho uvážení.

Kvalitní betonové ploty, plot od společnosti FCC BETON s.r.o. jsou skvělou volbou pro oplocení Vašeho domu, zahrady či areálu. Společnost FCC BETON s.r.o. vyniká ve svém oboru díky svým dlouholetým zkušenostem. Profesionalita personálu je zaručena. Společnost sídlí na jižní Moravě, nicméně její produkty jsou k vidění téměř po celém území republiky díky úzké spolupráci s vlastním distributorem v Čechách. Betonové ploty Brno, Olomouc či Praha nejsou pro FCC BETON s.r.o. překážkou. Betonové ploty přivezeme až k Vám našimi novými auty, palety vyložíme pomocí hydraulické ruky a plot Vám rádi i namontujeme. Pokud tedy hledáte dobrou kvalitu, profesionální přístup a dobrou cenu, neváhejte kontaktovat jakéhokoli zástupce firmy obchodního oddělení, který s Vámi vše ochotně projedná (záložka Kontakty).