Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Betonový plot a online kalkulace betonového plotu

Plánujete si oplotit svůj pozemek či zahradu a nevíte, která varianta pro Vás bude nejvýhodnější co se poměru ceny a kvality týká? Nemáte představu, kolik může betonový plot stát? Máme pro Vás ideální a hlavně rychlé řešení! Na našich internetových stránkách si v záložce „online kalkulačka“ jednoduše zadáte přibližnou délku plánovaného betonového oplocení v metrech, jeho výšku, barvu a typ provedení. Ve výsledné automatické kalkulaci uvidíte nejen celkovou cenu za materiál (bez DPH) ale také přesné počty potřebných dílců. Tato kalkulace Vám dá přibližnou představu o ceně, na základě které se můžete rozhodnout, zda jsou pro Vás betonové ploty vhodná volba a zda se chcete u naší firmy dále informovat o případné montáži, dodání či jiných detailech a specifikách plotu.

Rádi s Vámi projednáme jakákoliv Vaše přání a možnosti realizace ať už přímo v naší kanceláři nebo online. Jestliže máte zájem o přesnou cenovou kalkulaci betonového oplocení na klíč přímo pro Vás, přijďte nás navštívit do Dolních Bojanovic nebo nás kontaktujte přes náš webový formulář (pod záložkou Kontakt), případně telefonicky.

Spočítejte si cenu vašeho plotu

Délka plotu
Výška plotu
Vzor plotu
Probarvení
Varianta

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů. Vaše údaje jsou zpracovány v souladu se zákonem a použity výhradně pro zpracování objednávky. Bez souhlasu nejsou předány třetí straně.