Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Betonový plot a online kalkulace betonového plotu

Spočítejte si cenu vašeho plotu

Délka plotu
Výška plotu
Dekor přední strana
Razítka
Probarvení
Sloupky
Tvar plotu
L
I
U
Doprava
ANO
NE - vlastní
Montáž
ANO
NE - vlastní

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů. Vaše údaje jsou zpracovány v souladu se zákonem a použity výhradně pro zpracování objednávky. Bez souhlasu nejsou předány třetí straně.

Plánujete si oplotit svůj pozemek či zahradu a nevíte, která varianta pro Vás bude nejvýhodnější co se poměru ceny a kvality týká? Nemáte představu, kolik může betonový plot stát? Máme pro Vás ideální a hlavně rychlé řešení! Na našich internetových stránkách si v záložce „online kalkulačka“ jednoduše zadáte přibližnou délku plánovaného betonového oplocení v metrech, jeho výšku, barvu a typ provedení. Ve výsledné automatické kalkulaci uvidíte nejen celkovou cenu za materiál (bez DPH) ale také přesné počty potřebných dílců. Tato kalkulace Vám dá přibližnou představu o ceně, na základě které se můžete rozhodnout, zda jsou pro Vás betonové ploty vhodná volba a zda se chcete u naší firmy dále informovat o případné montáži, dodání či jiných detailech a specifikách plotu.

Rádi s Vámi projednáme jakákoliv Vaše přání a možnosti realizace ať už přímo v naší kanceláři nebo online. Jestliže máte zájem o přesnou cenovou kalkulaci betonového oplocení na klíč přímo pro Vás, přijďte nás navštívit do Dolních Bojanovic nebo nás kontaktujte přes náš webový formulář (pod záložkou Kontakt), případně telefonicky.