Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Informace k projektům, které připravujeme, nebo stavíme

O projektu

Nový bytový dům je situován na ulici Očovská. Jedná se o klidnou lokalitu na okraji města Hodonín. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, základní a střední škola, školka, obchod smíšeného zboží, nákupní centrum. Pěší dostupnost středu města je 10 minut, na vlakové a autobusové nádraží 15 minut. Bydlení na tomto místě je ideální kombinací pro ty, kteří chtějí bydlet blízko středu města a přitom být se svojí rodinnou v klidném prostředí.

Bydlení v centru Hodonína, v klidné lokalitě...

Jedná se novostavbu bytového domu s 30ti bytovými jednotkami, komerčním prostorem a podzemními parkovacími místy. Uspořádání jednotlivých bytů je uzpůsobeno s ohledem na světové strany zejména východ – západ. Klidové části jednotlivých bytů jsou orientovány do vnitrobloku a vedlejší komunikace. Pěší napojení bytového domu je na stávající chodníky obou komunikací podél objektu. Vjezd na kryté parkovací stání je z vedlejší komunikace přes posuvnou bránu na vlastní pozemek.

Nadčasové bydlení...

V podzemí a přízemí se nachází celkem 34 parkovacích stání. Dále jsou zde situovány sklepní koje a komerční prostor s výlohou. Ve 2. NP jsou navrženy 2 byty 2+kk a 4 byty 3+kk. Ve 3. NP, 4. NP a 5. NP je navrženo 5 bytů o velikosti 3+kk a 1 byt 2+kk. V 6. NP je umístěno 6 mezonetových bytů 3+kk. Celkově se v bytovém domě nachází 30 bytů. Bytové jednotky se nachází na parcelním čísle 10750.