Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Informace k projektu Marxova

O projektu

Nový bytový dům je situován na rohu ulic Marxova a Gabriely Preissové. Jedná se o klidnou lokalitu nedaleko parku a blízko středu města Hodonín. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, základní a střední škola, školka, obchod smíšeného zboží, nákupní centrum. Pěší dostupnost středu města je 10 minut, na vlakové a autobusové nádraží 15 minut. Bydlení na tomto místě je ideální kombinací pro ty, kteří chtějí bydlet blízko středu města a přitom být se svojí rodinnou v klidném prostředí.

Bydlení v centru Hodonína, v klidné lokalitě...

Jedná se novostavbu bytového domu s 13ti bytovými jednotkami, komerčním prostorem a parkovacími místy. Uspořádání jednotlivých bytů je uzpůsobeno s ohledem na světové strany zejména východ – západ. Klidové části jednotlivých bytů jsou orientovány do vnitrobloku a vedlejší komunikace. Pěší napojení bytového domu je na stávající chodníky obou komunikací podél objektu. Vjezd na kryté parkovací stání je z vedlejší komunikace přes posuvnou bránu na vlastní pozemek.

Moderní byty všech velikostí...

V přízemí se nachází 13 parkovacích stání, z toho dvě uzamykatelné garáže. Dále jsou zde situovány sklepní koje a komerční prostor s výlohou v rohu ulice Marxova a Gabriely Preissové. Jako poslední se zde nachází přízemní byt o rozloze 3+kk. Ve 2. NP a 3. NP jsou navrženy 3 byty o velikosti 3+kk a 1 byt 4+kk. Ve 4. NP jsou umístěny 3 byty 2+kk a 1 byt 3+kk. Celkově se v bytovém domě nachází 13 bytů. Ke každému bytu přináleží sklepní koje a parkovací stání.