Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Přistavení a odvoz kontejneru, nákladní autodoprava Hodonín

Přistavení a odvoz kontejneru Hodonín a okolí, přeprava nákladů 

U nás si můžete vybrat z mnoha typů nákladních vozidel přesně dle Vašich potřeb.

Pro převoz sypkých materiálů (štěrky, písky, drtě) nabízíme z našeho vozového parku k dispozici tahače se sklopnými návěsy (tzv. „vany“ či „sklopky“). Nedávno jsme rozšířili náš park o další nová vozidla značky VOLVO.

Nákladní kontejner je vhodný pro přepravu odpadů, sutě či menších objemů sypkých materiálů (štěrky, písky, drtě). V našem parku slouží k těmto účelům kontejnerka značky Mercedes-Benz.

Štěrky a písky u nás lze také zakoupit v jakémkoli množství za ty nejlevnější ceny.

Mezi našimi dalšími službami naleznete také možnost pronájmu autodomíchavače - tzv. mixu pro dovoz a čerpání betonu. Beton Vám dovezeme přímo z naší betonárky v Dolních Bojanovicích. Náš Mercedes-Benz Arocs  je jedinečný svým nadprůměrným objemem, který pojme až 12m3 betonu. Beton u nás najdete nejlevnější na celém Hodonínsku.

Přepravu štěrků, písků, drtí a čerpání betonu zajišťujeme po celém Hodonínsku a jeho okolí.

Při převozu zboží na paletách či uceleného nákladu jsou k dispozici naše soupravy SCANIA s hydraulickýma rukama disponující celkovou užitnou hmotností až 23t. Díky hydraulické ruce Vám zboží kdekoli vyložíme bez nutnosti zajišťovaní vykládky z Vaší strany. Dopravu je možno zajistit po celé ČR.

Všichni naši řidiči mají mnohaleté zkušenosti v oboru, jsou zodpovědní, spolehliví a s veškerou technikou pracují perfektně.

V případě zájmu o pronájem kteréhokoli z našich vozidel prosím zašlete poptávku na dispecer@fccbeton.cz, případně se obraťte na čísla uvedená níže: