Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Oblíbené barvy a dekory plotů z betonu

Publikováno: 20.11.2018 (15:53)

Zpět

Do naší nabídky jsme nově zařadili betonové ploty v atraktivních dekorech skládaný kámen a skládané dřevo. Novinkou je také možnost realizace plotů až do výše 3m. V případě poptávky nás můžete kontaktovat na tel. čísle 702 107 265.

Firma FCC BETON s.r.o. je společností s dlouholetou tradicí v oblasti výroby a montáže dekorativních betonových oplocení.

V našem sortimentu naleznete širokou škálu variant, možností a kombinací, ze kterých si můžete vytvořit své ideální oplocení. Nabízíme také nové barvy a dekory betonových plotů, například tzv. řadu TOP LINE ve dvou barevných provedeních. Dále kromě tradiční šedé barvy u standardních provedení si můžete zvolit probarvení „pískovec“. Z dekorů nabízíme až 7 různých možností, které lze kombinovat s potiskem na zadní straně desek.

Kromě barvy a dekoru si můžete zvolit také výšku oplocení od nadzemní výšky půl metru až do tří metrů. Z našeho širokého sortimentu si vybere každý. Rádi s Vámi veškeré podrobnosti projednáme online či osobně v příjemném prostředí naší kanceláře v Dolních Bojanovicích. Neváhejte tedy kontaktovat naše obchodní oddělení!