Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Aktuality z oblasti betonových plotů a developerských projektů

Poslední volné byty k prodeji

1.11.2018

Nový bytový dům je situován na ulici Očovská. Jedná se novostavbu bytového domu s 30ti bytovými jednotkami, komerčním prostorem a podzemními parkovacími místy. Bydlení na tomto místě je ideální kombinací pro ty, kteří chtějí bydlet blízko středu města a přitom být se svojí rodinnou v klidném prostředí. Více informací o bytovém domě OČOVSKÁ

Čti více

Betonové ploty v nových dekorech!

20.11.2018

Do naší nabídky jsme nově zařadili betonové ploty v atraktivních dekorech skládaný kámen a skládané dřevo. Novinkou je také možnost realizace plotů až do výše 3m. V případě poptávky nás můžete kontaktovat na tel. čísle 702 107 265.

Firma FCC BETON s.r.o. je společností s dlouholetou tradicí v oblasti výroby a montáže dekorativních betonových oplocení.

V našem sortimentu naleznete širokou škálu variant, možností a kombinací, ze kterých si můžete vytvořit své ideální oplocení. Nabízíme také nové barvy a dekory betonových plotů, například tzv. řadu TOP LINE ve dvou barevných provedeních. Dále kromě tradiční šedé barvy u standardních provedení si můžete zvolit probarvení „pískovec“. Z dekorů nabízíme až 7 různých možností, které lze kombinovat s potiskem na zadní straně desek.

Kromě barvy a dekoru si můžete zvolit také výšku oplocení od nadzemní výšky půl metru až do tří metrů. Z našeho širokého sortimentu si vybere každý. Rádi s Vámi veškeré podrobnosti projednáme online či osobně v příjemném prostředí naší kanceláře v Dolních Bojanovicích. Neváhejte tedy kontaktovat naše obchodní oddělení!

Čti více

Betonové oplocení v barvě pískovec!

1.12.2018

Máte zájem o betonový plot v jiné barvě než je šedá? Pak právě pro Vás je zde plot v barvě pískovce, který je pro milovníky teplých barev. Vaši zahradu proslunní a dá teplý nádech k domovu.

Betonové ploty firmy FCC BETON s.r.o. se sídlem na jižní Moravě jsou vyráběny přímo v jejich výrobních halách s vyspělou výrobní technologií. Jedná se o jednoho z předních výrobců a dodavatelů betonových oplocení v České republice s dlouholetou tradicí. Pokud se Vám nelíbí prostá šedá barva betonových plotů, nezoufejte. Firma nabízí nejen širokou škálu vzorů a jejich kombinací, ale také speciální barevné provedení. Pokud si nechcete přidělávat starosti s natíráním plotu, betonový plot v barvě pískovce, kdy je beton probarven přímo již při míchání betonu, je pro Vás ideálním řešením.

Dalších z velkých výhod firmy FCC BETON s.r.o. je doručení oplocení novými auty s hydraulickou rukou, která palety se zbožím pohodlně vyloží na Vámi určené místo, nemusíte si tedy dělat starosti se zajišťováním vysokozdvižného vozíku pro vykládku.

Čti více

Stavba na Očovské úspěšně pokračuje!

12.12.2018

Jedná se novostavbu bytového domu s 30ti bytovými jednotkami, komerčním prostorem a podzemními parkovacími místy. Uspořádání jednotlivých bytů je uzpůsobeno s ohledem na světové strany zejména východ – západ. Klidové části jednotlivých bytů jsou orientovány do vnitrobloku a vedlejší komunikace. Pěší napojení bytového domu je na stávající chodníky obou komunikací podél objektu. Vjezd na kryté parkovací stání je z vedlejší komunikace přes posuvnou bránu na vlastní pozemek.

Čti více