Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Ploty přímo od výrobce až k Vám do Zlína

Betonové ploty Zlín - dovážíme, vyrábíme, prodáváme a montujeme

Naše společnost rozvíjí svou činnost také ve Zlíně, kde můžete najít desítky realizací našich betonových plotů a s nimi řadu spokojených zákazníků. Do Zlína Vám samozřejmě zajistíme jak dovoz materiálu, tak také montáž plotu – to vše výhradně od nás. Naše betonové ploty rozvážíme po celé České republice vlastními nákladními auty, které jsou vybaveny hydraulickými jeřáby pro rychlou, přesnou a především bezstarostnou vykládku zboží. Moderní technologie, přesná výroba, dlouholeté zkušenosti a odpovědný přístup jsou zárukou i Vaší spokojenosti, pokud si nás vyberete jako svého dodavatele betonového plotu ve Zlíně.

betonový plot ve zlíně

V našem sortimentu si vyberete z široké škály dekorů a jejich kombinací. Nabízíme rovněž velké výškové rozpětí plotu – můžete si zvolit výšku plotu od 0,5m až po 3m nadzemní výšky.

Celou dodávku betonového plotu zajistíme tzv. „na klíč“ – o hladký průběh Vaší objednávky se postará naše obchodní oddělení, které Vás provede celým procesem objednávky – od zpracování prvotní poptávky až po finální kroky celé zakázky. Naše výrobní kapacity postupně navyšujeme tak, abychom byli schopni uspokojit každoroční nárůst zákazníků. I Vám postavíme vysněný plot ve Zlíně a okolí.

Využijte online kalkulačky a spočítejte si předběžnou cenu betonového plotu. ONLINE KALKULAČKA