O firmě

Firma FCC BETON s.r.o. je dceřinnou společností firmy FCC STAV s.r.o., která se zabývá výstavbou rodinných a bytových domů, provádí zemní práce těžkou mechanizací a provozuje automobilovou dopravu nad 3,5t. Firma FCC STAV s.r.o. zaměstnává 28 pracovníků a dále se rozvíjí. Pracuje s nejmodernější technikou a investuje do zvyšování kvalifikace pracovníků. Více o společnosti FCC STAV »

Firma FCC BETON s.r.o. vznikla na základě požadavků firmy FCC STAV s.r.o. a jejích zákazníků na dodávky kvalitních betonových prvků. Výrobu jsme rozšířili o výrobu betonových plotů. Dnes se řadíme mezi největší výrobce betonových plotů v ČR. Samozřejmostí je vysoká kvalita a pevnost betonových plotů. Do všech betonových prvků plotů vkládáme svařené rošty z hřebínkové oceli, vyrobené dle požadavků ČSN. Spolupracujeme s největším dodavatelem betonových směsí na českém trhu (držitelem certifikátu ISO ).

Betonové ploty vyrobíme, dopravíme a namontujeme.

Garantujeme Vám nejnižší cenu za montáž a dopravu!

Absolutní novinkou je výroba exklusivních betonových plotů unikátních technologií, díky které jsme docílili hladkého povrchu bez pórů.