Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

 

Betonový plot v krémové barvě pískovce

Publikováno: 1.12.2018 (08:05)

Zpět

Máte zájem o betonový plot v jiné barvě než je šedá? Pak právě pro Vás je zde plot v barvě pískovce, který je pro milovníky teplých barev. Vaši zahradu proslunní a dá teplý nádech k domovu.

Betonové ploty firmy FCC BETON s.r.o. se sídlem na jižní Moravě jsou vyráběny přímo v jejich výrobních halách s vyspělou výrobní technologií. Jedná se o jednoho z předních výrobců a dodavatelů betonových oplocení v České republice s dlouholetou tradicí. Pokud se Vám nelíbí prostá šedá barva betonových plotů, nezoufejte. Firma nabízí nejen širokou škálu vzorů a jejich kombinací, ale také speciální barevné provedení. Pokud si nechcete přidělávat starosti s natíráním plotu, betonový plot v barvě pískovce, kdy je beton probarven přímo již při míchání betonu, je pro Vás ideálním řešením.

Dalších z velkých výhod firmy FCC BETON s.r.o. je doručení oplocení novými auty s hydraulickou rukou, která palety se zbožím pohodlně vyloží na Vámi určené místo, nemusíte si tedy dělat starosti se zajišťováním vysokozdvižného vozíku pro vykládku.